ikona instagram
ikona facebook
Buenos Dias - szkoła języka hiszpańskiego Wrocław

Opinie naszych Kursantów

 

 

Karolina

„Agnieszka jest najlepszą nauczycielką jaką miałam w całym swoim życiu. Nauka z nią to zabawa i przyjemność a nie nieprzyjemny obowiązek! Nawet trudne zagadnienia gramatyczne umie wytłumaczyć w tak prosty i logiczny sposób, że potem już nie masz żadnych wątpliwości! Zawsze jest przygotowana i ma dla nas ciekawe zadania. (...) Cały tydzień czekamy z chłopakiem na te zajęcia, które po prostu robią nasz dzień! Polecam serdecznie ❤️ Nikt inny nie ma takiej pasji do nauczania jak Agnieszka!”

Aleksandra

"Zdecydowanie najlepsza szkoła języka hiszpańskiego do jakiej uczęszczałam !! :) Bardzo ciekawe metody nauki, dzięki którym dużo zapamiętuje się z zajęć, świetne materiały, sympatyczna atmosfera. (...) Podczas mojej 6 letniej nauki hiszpańskiego (w różnych szkołach językowych) to właśnie w Buenos Días zrobiłam największe postępy :) Gorąco polecam!! "

Bogna

"Fantastyczne zajęcia w przemiłej atmosferze, nie wiadomo kiedy mija półtorej godziny. Jest mnóstwo dodatkowych materiałów, piosenki, polecane hiszpańskie filmy, filmiki na YT objaśniające zagadnienia gramatyczne, dużo mówienia i zawsze dużo śmiechu. (...) Po pierwszym semestrze naprawdę sporo już potrafię powiedzieć i zrozumieć i nagle np. doznaję olśnienia, co tak naprawdę śpiewają w tych wszystkich hiszpańskich piosenkach😜Polecam z całego serca!🙂"

Sonia 

"Rozpoczęcie nauki w Buenos Dias było jedną z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Od dziecka marzyłam, żeby mówić po hiszpańsku i po zaledwie trzech miesiącach nauki… naprawdę mówię. Agnieszka jest nauczycielką doskonałą; przemiła, pełna energii, pomysłowa i niezwykle kompetentna. Wszystko potrafi wytłumaczyć w sposób, który nie pozostawia wątpliwości. Na lekcjach panuje dobra atmosfera, która sprawia, że z niecierpliwością czeka się na kolejne zajęcia. Jednocześnie kurs jest intensywny i daje gwarancję szybkiego efektu. Nie mogę doczekać się kolejnego semestru."

 

Ewa

 

"Polecam z całego serca! Zaczynałam od zera, a już po pierwszym semestrze dużo rozumiałam i byłam w stanie mówić po hiszpańsku. Każde zajęcia to coś nowego, zawsze jest ciekawie i wesoło. Jest wszystko - słówka, gramatyka, ciekawostki prosto z Hiszpanii, słuchanie, mówienie, pisanie, słowem: wszystko 😊 do tego atmosfera jest wspaniała (...)"

 

Kamila

 

"Jestem niesamowicie zadowolona z wyboru jakiego dokonałam, szukając odpowiedniej szkoły do nauki języka hiszpańskiego.. Grupy małe, zero presji i komfort rozmowy, nauki jak w domu! Bardzo polecam dla ludzi pragnących szybko zauważyć swój progres i mówić po hiszpańsku!"

Olga

"Zdecydowanie polecam! W trzy miesiące nauczyłam się dużo więcej niż na innych kursach, włącznie z tymi z nativami i co więcej, mam motywację i chęć do nauki "po godzinach" Agnieszka świetnie przekazuje wiedzę, jest bardzo zaangażowanym i pomysłowym nauczycielem, angażuje całą grupę. Nawet subjuntivo to przyjemność  dowiadujemy się tez bardzo dużo o samej Hiszpanii i kulturze tego kraju. Muchas gracias Agnieszka!!! Eres la mejor!"

 

zobacz wszystkie opinie z Google

uczymy rozmawiać po hiszpańsku - szkoła Buenos Dias