uczymy rozmawiać po hiszpańsku - szkoła Buenos Dias

zobacz wszystkie opinie z Google

Opinie kursantów

 

 

Karolina

„Agnieszka jest najlepszą nauczycielką jaką miałam w całym swoim życiu. Nauka z nią to zabawa i przyjemność a nie nieprzyjemny obowiązek! Nawet trudne zagadnienia gramatyczne umie wytłumaczyć w tak prosty i logiczny sposób, że potem już nie masz żadnych wątpliwości! Zawsze jest przygotowana i ma dla nas ciekawe zadania. Co bardzo mi się podoba, to to że pamięta ona dokładnie co już przerabialiśmy a co nie i jak słyszy,że gdzieś jest problem to zaraz reaguje i robimy powtórkę. Cały tydzień czekamy z chłopakiem na te zajęcia, które po prostu robią nasz dzień! Polecam serdecznie ❤️ Nikt inny nie ma takiej pasji do nauczania jak Agnieszka!”

Aleksandra

Zdecydowanie najlepsza szkoła języka hiszpańskiego do jakiej uczęszczałam !! :) Bardzo ciekawe metody nauki, dzięki którym dużo zapamiętuje się z zajęć, świetne materiały, sympatyczna atmosfera. Agnieszka jest genialną nauczycielką i podczas mojej 6 letniej nauki hiszpańskiego (w różnych szkołach językowych) to właśnie w Buenos Días zrobiłam największe postępy :) Gorąco polecam!! :D

Daria

Buenos Días to szkoła zdecydowanie godna polecenia. Lekcje odbywają się w bardzo luźnej atmosferze, a nacisk na mówienie od samego początku dobrze oswaja z językiem. Właścicielka jest świetnie zaznajomiona z hiszpańskim i otwarta na wszelkie sugestie dotyczące przebiegu zajęć. Bardzo polecam:)

Wiktor 

Bardzo wysoki poziom nauczania, dostosowany do potrzeb i poziomu kursantów, atrakcyjne ceny i bardzo sympatyczna obsługa. Korzystam i polecam dla tych, którzy chcą nauczyć się i od podstaw, i na poziomach B i C.

Olga

„Konkretne podejście i nastawienie na umiejętność komunikacji plus widać, że Agnieszka naprawdę kocha hiszpański i kocha go uczyć :).”

 

Buenos Dias - szkoła języka hiszpańskiego Wrocław
ikona facebook
ikona instagram