ikona instagram
ikona facebook
Buenos Dias - szkoła języka hiszpańskiego Wrocław

Na początku była pasja.

Potem dołączyło do niej marzenie i dużo pracy.

I w końcu jest ... Buenos Dias

W „Buenos Días” zajęcia odbywają się w swobodnej, przyjaznej atmosferze. To kameralna szkoła, która łączy w sobie pasję, doświadczenie i profesjonalizm. Najważniejszy jest dla nas indywidualny kontakt z każdym z Was i dopasowanie zajęć do Waszych potrzeb – tak, abyście nauczyli się jak najwięcej i w sposób najbardziej Wam odpowiadający. Dlatego też oferujemy małe grupy do maksymalnie 6 osób i zajęcia indywidualne. Dzięki gruntownemu wykształceniu, a także wieloletniej praktyce wiemy, jak trafić do każdego.

W naszej szkole hiszpańskiego kładziemy nacisk na mówienie.

 

Zapewniamy, że dzięki naszym lekcjom po bardzo krótkim czasie będziecie w stanie porozmawiać po hiszpańsku na różne tematy i będzie to dla Was przyjemnością.

 

Do pracy wykorzystujemy nowoczesne, kreatywne metody, zapewniamy dużo materiałów multimedialnych i przede wszystkim staramy się, aby zajęcia były dla Was czasem, gdzie możecie się dobrze bawić i zrelaksować, a przy okazji nauczyć się dużo i skutecznie.

 

Nasza szkoła hiszpańskiego powstała, aby łączyć ludzi tak jak my zafascynowanych językiem i kulturą Hiszpanii, lub dopiero zaczynających swoją przygodę z nimi. Bo hiszpański to nie tylko piękny, melodyjny język – to także klucz do odkrycia przebogatego świata kultury Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych. Pablo Picasso, Pedro Almodóvar, Leo Messi, Penélope Cruz... to tylko kilka nazwisk znanych na całym świecie, a związanych ściśle z Hiszpanią i Ameryką Łacińską.

 

Zajęcia odbywają się we Wrocławiu, ale miasto nie jest dla nas ograniczeniem -

 

logo Buenos Dias  oferujemy również lekcje online.

 

Do zobaczenia w „Buenos Días”!

 

hiszpański Wrocław -szkoła językowa Buenos Dias