ikona instagram
ikona facebook
Buenos Dias - szkoła języka hiszpańskiego Wrocław


KURS WAKACYJNY - 27 czerwca-27 lipca 2023 r.

Przekonaj się, jak dużo można się nauczyć w miesiąc!

Ostatnie wolne miejsca!

 

- aż 20 godzin lekcyjnych kursu

- zajęcia stacjonarne

- mini grupa - max.6 osób

- spotkania 2 razy w tygodniu (wtorki i czwartki 17:20-18:50)

- autorska, bardzo skuteczna metoda komunikatywna

- wszystkie materiały w cenie kursu

- cena: 590 zł

 

Zapraszamy do zapisów! :)

 

 

Grupowy kurs semestralny (60 godzin lekcyjnych) 

 

Start zapisów na nowy semestr: sierpień 2023

 

Co wyróżnia nasze kursy?

- bardzo małe grupy (max.6 osób)

- autorskie i bardzo skuteczne metody poparte wieloletnim doświadczeniem

- znakomita lokalizacja w samym centrum Wrocławia

- wesoła i swobodna atmosfera

- dużo konwersacji już od poziomu podstawowego

 

      

Zajęcia indywidualne (1:1 z lektorem)

 

Można je rozpocząć w każdym momencie semestru.

Podczas takich zajęć:

- cała uwaga lektora jest skupiona na Tobie, co umożliwia bardzo szybkie postępy

- zajęcia są "skrojone na miarę" dla Ciebie, uwzględniają Twoje indywidualne potrzeby i cele językowe

- oprócz intensywnej nauki świetnie się bawisz, lekcja mija błyskawicznie :)

- wybierasz dogodną dla Ciebie godzinę i formę zajęć (stacjonarne lub online)

 

W pakiecie taniej: 20 godzin lekcyjnych* - 1450 zł (na wykorzystanie pakietu jest cały semestr)

Pakiet zawiera 10 spotkań po 2 godziny lekcyjne (10x90 minut), możesz także wybrać opcję 15 spotkań po 60 minut w tej samej cenie. W przypadku spotkań po 60 minut zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu.

*godzina lekcyjna - 45 minut

 

Istnieje możliwość płatności za każde zajęcia osobno (wtedy cena każdej lekcji to 99 zł za 60 minut lub 149 zł za 90 minut).

 

 

Zajęcia w grupie 2-osobowej 

 

Takie zajęcia to świetna okazja, aby spędzić czas z bliską osobą, jednocześnie ucząc się i świetnie się bawiąc. Lektor skupia całą swoją uwagę tylko na Was, co gwarantuje szybkie postępy.

 

W pakiecie taniej:  20 godzin lekcyjnych* w grupie 2- osobowej - 850 zł za osobę (na wykorzystanie pakietu jest cały semestr).

Pakiet zawiera 10 spotkań po 2 godziny lekcyjne (10x90 minut), możecie także wybrać opcję 15 spotkań po 60 minut w tej samej cenie. 

*godzina lekcyjna - 45 minut

 

Istnieje możliwość płatności za każde zajęcia osobno (wtedy cena każdej lekcji to 120 zł za 60 minut lub 180 zł za 90 minut).

 

Cennik obowiązuje od czerwca 2022 r.

 

Lekcję można bezpłatnie odwołać do godz.17:00 poprzedniego dnia (w przypadku zajęć w poniedziałek maksymalny termin to sobota do godz.17:00). Zajęcia odwołane po tym terminie będą traktowane jako przeprowadzone i lekcja musi zostać opłacona. Zajęcia zawsze odwołujemy/przekładamy drogą mailową (buenosdiaswroclaw@gmail.com).

 

 

 

 

Informacja na temat przetwarzania danych


Administratorem danych osobowych jest Szkoła Języka Hiszpańskiego „Buenos Días”. Można skontaktować się z nami w następujący sposób:

 • dzwoniąc na numer telefonu: 607804541,
 • przesyłając wiadomość na adres e-mail: buenosdiaswroclaw@gmail.com ,
 • listownie na adres: “Buenos Días” Szkoła Języka Hiszpańskiego, ul. Piłsudskiego 74 lok. 209A, 50-020 Wrocław.

Cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach:

 • zawarcia i wykonania umowy w związku z realizacją usługi (kursu języka hiszpańskiego). Podstawą prawną przetwarzania danych jest konieczność ich przetwarzania do zawarcia i wykonywania umowy,
 • kontaktu telefonicznego lub mailowego przedstawiciela Szkoły Języka Hiszpańskiego “Buenos Días” w związku z udzieleniem informacji na temat kursu zainteresowanym osobom. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora danych, jakim jest rzetelna obsługa osób zainteresowanych zapisaniem się na kurs oraz pomoc w uzyskaniu niezbędnych informacji.
 • dochodzenia ewentualnych roszczeń związanych z zawartą umową i rozpatrywania reklamacji. Podstawą prawną przetwarzania danych jest obowiązek wynikający z przepisu prawa.

Dostęp do danych osobowych może mieć administrator danych oraz jego upoważnieni pracownicy.

 

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu przedawnienia roszczeń z tytułu umowy lub do momentu wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumentów księgowych dotyczących umowy, zgodnie z ustawą o rachunkowości.

 

Zasady gromadzenia danych

 

Podanie danych osobowych przez osobę, której dane dotyczą jest dobrowolne, jednak jest niezbędne w przypadku zamówienia usług i realizacji umowy.
Podanie danych osobowych do celów marketingowych jest dobrowolne.

 

Prawa związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych

Przepisy o ochronie danych gwarantują szereg praw w związku z przetwarzaniem danych osobowych:

 • Prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania,
 • Prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych ze względu na szczególną sytuację, w szczególności przysługuje prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego,
 • Prawo wycofania zgody, w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych była dobrowolna zgoda. Wycofanie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które realizowaliśmy na podstawie zgody, zanim została wycofana,
 • Prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego, w przypadku, kiedy Twoje dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody. Otrzymane od nas dane możesz przesłać innemu administratorowi danych,
 • Prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych.
 • Prawo żądania usunięcia danych (tzw. „prawo do bycia zapomnianym”), jednak w tym przypadku prawo zostanie zrealizowane tylko w sytuacji, jeśli nie będziemy zobligowani przepisami prawa do dalszego przetwarzania danych,

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami używając w tym celu danych kontaktowych znajdujących się na początku informacji.

Masz również prawo wnieść skargę na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uważasz, że ich przetwarzanie odbywa się z naruszeniem przepisów RODO.

 

Aktualizacja 7.06.2021 r.

 

 

 

 

uczymy rozmawiać po hiszpańsku - szkoła Buenos Dias