ikona instagram
ikona facebook
Buenos Dias - szkoła języka hiszpańskiego Wrocław

Agnieszka 

 

Lektorka języka hiszpańskiego Wrocław - AgnieszkaJestem magistrem filologii hiszpańskiej z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu.

 

Studiowałam we Wrocławiu i w Madrycie. Po ukończeniu studiów z wyróżnieniem zajęłam się całkowicie moją pasją - nauczaniem języka hiszpańskiego. Jestem poliglotką - obecnie mówię w pięciu językach, a w planach mam naukę kolejnych :)

 

Oprócz tego uwielbiam podróże i sport (głównie piłkę nożną). Dzięki częstym podróżom do Hiszpanii, a także rozmowom z hiszpańskojęzycznymi przyjaciółmi jestem w stałym kontakcie z żywym językiem, co chętnie wykorzystuję na zajęciach. Metoda komunikatywna, którą stosuję z powodzeniem od kilku lat, przynosi szybkie, trwałe efekty. Zależy mi, aby moi uczniowie porozumiewali się bez problemu po hiszpańsku w każdej sytuacji. Stale pogłębiam moją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach poświęconych nauczaniu hiszpańskiego, a zdobyte umiejętności wykorzystuję podczas moich lekcji. Jestem osobą wesołą i ciekawą świata, a optymizmem zarażam innych.

 

Obecnie w Buenos Dias prowadzę kursy indywidualne na wszystkich poziomach.

Silvia

 

 

¡Hola! Mam na imię Silvia i jestem z Madrytu. Uczę hiszpańskiego już od ponad 10 lat. Nauczanie języka hiszpańskiego, a także literatury i kultury Hiszpanii jest moją pasją. Bardzo interesują mnie także języki i kultura krajów słowiańskich - ukończyłam zarówno studia z zakresu nauczania języka hiszpańskiego, jak i filologię słowiańską.

 

Wśród moich zainteresowań znajdują się także muzyka, sztuka, kino, teatr, podróże i poznawanie ludzi z całego świata. Zapraszam Was na moje zajęcia. podczas których będziemy mogli nauczyć się wiele od siebie nawzajem :) ¡Nos vemos en las clases!  

 

 

Marta

 

Język hiszpański był zawsze moją wielką pasją. Mam nadzieję, że na moich zajęciach pokochasz ten język tak bardzo jak ja. Hiszpańskiego uczyłam się zarówno na studiach, jak i w podróży, czytając, słuchając muzyki.
 
Miastem, które szczególnie lubię w Hiszpanii, jest słoneczna Málaga, stąd też mam szczególny sentyment do akcentu Andaluzyjczyków. Na lekcjach dla początkujących oswoimy się z wymową, podstawami gramatyki i słownictwem, które szybko pozwoli Ci porozumiewać się po hiszpańsku.
jeżyk hiszpański Wrocław, zajęcia indywidualne